Agentka.cz Želechovice nad Dřevnicí  Operátor obráběcího sroje

Operátor obráběcího sroje

01.05.2018

Společnost ZULIP s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor obráběcího sroje v lokalitě Želechovice nad Dřevnicí.

Zaměstnavatel ZULIP s.r.o.
Adresa pracoviště Paseky 619
763 11 Želechovice nad Dřevnicí
GEO: 49.1906689, 17.737211
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 160 až 25 200 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

PRACOVIŠTĚ - AREÁL BÝVALÉHO SVITU BUDOVA Č. 81B
Náplň práce: obsluha CNC obráběcího stroje, měření, korekce nástrojů
Požadavky: částečná technická způsobilost
Osobní návštěva na pracovišti 6-15 hod.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 604 200 467
Zouhar Petr

ID nabídky:  364321024

Další nabídky práce společnosti ZULIP s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Želechovice nad Dřevnicí »