Agentka.cz Liberec  Technik číslicově řízených strojů pro oprac. plochého skla, podpora prodeje

Technik číslicově řízených strojů pro oprac. plochého skla, podpora prodeje

01.05.2018

Společnost ROVER s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technik číslicově řízených strojů pro oprac. plochého skla, podpora prodeje v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel ROVER s.r.o.
Adresa pracoviště Klostermannova 663
460 01 Liberec
GEO: 50.7719007, 15.0677985
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik nadprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Vzdělání se zaměřením na Servis a opravy strojů a zařízení
Slaboproudá elektrotechnika
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Firma působí na území ČR a SR, je distributorem spotřebních materiálů pro výrobu izolačních skel, nástrojů a strojů pro opracování plochého skla a dalších materiálů. Firma je oficiálním zástupcem významného EU výrobce strojů na oprac. plochého skla, pro kterého zajišťuje na území ČR a SR také servis a technickou podporu.
Náplň: kombinace práce servisního technika CNC na opracování plochého skla (řezání, broušení, vrtání) a technicky zaměřeného pracovníka v kanceláři, který má za úkol zajištění technické podpory zákazníků, kontakt s dodavateli a zajišťování náhradních dílů a podporu prodeje strojů, nástrojů a ost. materiálu.
Požadavky: praxe servisního technika obráb. strojů- optimálně elektro i mechan. částí, aktivní znalost angličtiny, znalost práce na PC s programy Word, Excel, Outlook, řidičský průkaz B
Vítáno: znalost principů CNC a PC, zkušenosti s prací se sklem
Nabízíme: nabízíme práci v malém kolektivu s rodinnou atmosférou s důrazem na samostatnost, flexibilitu a kreativitu. Osobní automobil i k soukromým účelům, osobní notebook. Plat 400.000-450.000,- Kč/rok. Po zaučení možnost výrazného finančního růstu.
Pestrá pracovní náplň, cestování po celém území ČR a SR. Příležitostně práce v okolních zemích EU, setkávání s dodavateli na mezin. veletrzích.

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  364344064