Agentka.cz Praha  Technik ve výzkumu a vývoji spotřebitelských produktů

Technik ve výzkumu a vývoji spotřebitelských produktů

01.05.2018

Společnost co-tu s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technik ve výzkumu a vývoji spotřebitelských produktů v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel co-tu s.r.o.
Adresa pracoviště Pod Hájkem 2203
180 00 Praha
GEO: 50.1057043, 14.4788761
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní
Práce s PC

Místo výkonu práce Pod Hájkem č.p. 2203/3, Libeň, 180 00 Praha 8:
První kontakt e-mailem: dj@cotu.czJankovič Daniel Jankovič, e-mail: dj@cotu.cz
Pracovní náplň:
přijímaní objednávek, komunikace se zákazníky a dodavateli na mezinárodní úrovni
kontrola 3D modelů před tiskem
příprava 3D modelů k tisku
obsluha profesionálních 3D tiskáren
povrchové opracování 3D tisku, lakování
odlívání silikonových forem a polyuretanů
laminace ze sklolaminátů a uhlíkových kompozitů

Požadavky / dovednosti:
modelování ve 3D programech Blender, Rhino nebo 3D Max
předchozí zkušenost s 3D tiskem jeden rok
předchozí zkušenost s povrchovou úpravou
manuální zručnost, spolehlivost a smysl pro detail
zkušenost v modelářství je výhodou
znalost anglického a ruského jazyka písmem i na komunikativní úrovni
znalost polského jazyka výhodou
práce v MS Office

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  364788992