Shade

Agentka.cz Ostrava  Obchodní rerezentant/ka

Obchodní rerezentant/ka

17.03.2017

Společnost Nexus Business s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní rerezentant/ka v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Nexus Business s.r.o.
Adresa pracoviště Ostrava
GEO: 49.841272, 18.290248
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracoviště: Ostrava
V případě zájmu zaslat životopis na pohovor@nexusbusiness.cz
Po té Vás budeme kontaktovat.

Přijmeme nové zaměstnance/kyně na pracovní pozici - obchodní reprezentant/ka.

Nabízíme:
Zaškolení, práci na HPP, firemní telefon + paušal, po zapracování automobil i pro soukromé účely.

Požadujeme:
Chuť učit se novým věcem, komunikativnost, samostatnost, odpovědnost, flexibilitu.
Vhodné i pro absolventy a osoby bez praxe.

Náplň práce:
Jednání a komunikace s klienty na základě předem sjednaných schůzek, odborné poradenství klientům, péče o stávající zákazníky. Nejedná se o podomní nabízení či prodej!

Zaměstnanecké výhody:
Mobilní telefon + paušal, příspěvek na dopravu, firemní akce, teambuildingy.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 723 434 343
Nikola Čaňková

ID nabídky:  364951040