Shade

Agentka.cz Lanškroun  Obsluha velkého řezacího stroje

Obsluha velkého řezacího stroje

01.05.2018

Společnost STEPA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha velkého řezacího stroje v lokalitě Lanškroun.

Zaměstnavatel STEPA s.r.o.
Adresa pracoviště Sázavská 995
563 01 Lanškroun
GEO: 49.9073478, 16.6215245
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

STEPA s.r.o. je výrobní společností specializovanou na zpracování papíru, umělých i kovových fólií, textilií a jiných materiálů. Zabývá se tiskem s unikátní technologií pro podélné řezání a archování. Vyrábí kotoučky do pokladen, roličky do tachografů a kancelářské, školní a hygienické produkty pro český i evropský trh.
MÍSTO VÝKONU: Sázavská č.p. 995, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha řezacích strojů na zpracování papíru, folií a jiných materiálů příčným nebo podélným řezáním
- zodpovědnost za přípravu stroje před započetím práce, prakticky zvládání obsluhy a úpravy strojů
POŽADUJEME:
- vyučení i bez maturity
- samostatnost a odpovědný přístup k práci
VÝHODOU:
- vyučení ve strojírenském oboru, mechanikem nebo seřizovačem s maturitou
NABÍZÍME:
- pozici ve stabilní a perspektivní tuzemské výrobní společnosti
- motivující platové ohodnocení v závislosti na schopnostech uchazeče

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 465 322 710
Lenka Faltýnková

ID nabídky:  365190144