Agentka.cz Liberec  Senior grafik/designer - tisková a webová grafika

Senior grafik/designer - tisková a webová grafika

01.05.2018

Společnost 5Q, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Senior grafik/designer - tisková a webová grafika v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel 5Q, spol. s r.o.
Adresa pracoviště 5. května 159
460 01 Liberec
GEO: 50.7700796, 15.0598732
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi designer podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

Náplň práce:
Grafické zakázky pro klienty včetně tvorby corporate identity, grafická podpora našeho firemního brandu a podpora interních projektů naší společnosti.
Koho přijmeme:
Do našeho týmu hledáme grafika hladového po grafických výzvách, se zkušenostmi, s citem pro detail, kreativními schopnostmi, s tvůrčím přístupem a chutí se dále učit. Hledáme pohodového člověka, který zapadne do party, ale také dokáže zamakat na zajímavých projektech z různých oborů.
Požadavky:
- SŠ vzdělání
- velmi dobrá znalost produktů Adobe - Photoshop, Illustrator, InDesign
- znalost Adobe After Effects, HTML, CSS, UX výhodou
- prokazatelnou praxi min. 3 roky v oblasti grafiky podmínkou (doložení min. 5 referenčních projektů)
- kreativní schopnosti, samostatnost, spolehlivost, tvůrčí přístup
- velmi dobrou orientaci a přehled v současných webových trendech, logotypech a tiskové grafice
Životopis nám pošlete ve formuláři na adrese www.kariera.5q.cz, kde přiložte také vaše reference.

již byla obsazena."

ID nabídky:  365315328