Shade

Agentka.cz Žamberk  Řidič/ka mezinárodní nákladní dopravy

Řidič/ka mezinárodní nákladní dopravy

14.08.2019

Společnost MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic hledá nové zaměstnance na pozici Řidič/ka mezinárodní nákladní dopravy v lokalitě Žamberk.

Zaměstnavatel MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic
Adresa pracoviště U Dlouhoňovic 1397
564 01 Žamberk
GEO: 50.08837, 16.465832
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 30 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidič nadprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Další informace

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Možnost i brigádně
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- řidič/ka tahače sklápěcího nebo plachtového návěsu, nebo návěsu s posuvnou podlahou
POŽADUJEME:
- praxe v oboru min. 2 roky
- časová flexibilita, spolehlivost
- platné psychotesty
NABÍZÍME:
- práce ve stabilní české firmě
- dobré platové ohodnocení

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 736 511 320
Daniel Bjaček

ID nabídky:  366451456