Agentka.cz Lichoceves  Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

22.06.2018

Společnost Wet Wipes International s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování v lokalitě Lichoceves.

Zaměstnavatel Wet Wipes International s.r.o.
Adresa pracoviště  56
252 64 Lichoceves
GEO: 50.164681, 14.2835251
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 17 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha strojů podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Náplň práce :
obsluha strojů na etiketování, víčkování, dablování, balení a zalepování
komunikace se skladem a příprava kartonů
plnění výrobků do kartonu
odebírání výrobků z výrobní linky
kompletace výrobků a boxů
vizuální kontrola kvality výrobků
výrobní evidence
Požadavky:
spolehlivost, pečlivost, svědomitost
rychlost, zručnost, samostatnost
ochota pracovat ve dvousměnném provozu

již byla obsazena."

ID nabídky:  367592448