Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Zámečník

20.04.2017

Pracovní agentura JOB LEADER CZECH s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Zámečník v lokalitě Děčín.

Agentura JOB LEADER CZECH s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Dobrovského 122
405 02 Děčín
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.7826347, 14.2131509
Úvazek třísměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zámečník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace
Místo výkonu práce:
Dobrovského č.p. 122/1, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Firma zabývající se výrobou kabelů hledá do svého týmu posilu na pozici Zámečník.

Náplň práce:
- ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním, řezání,
- sestavování částí strojů a strojních zařízení spojováním šrouby, nýty, pájením a svařováním - sestavování výrobních, energetických a dopravních a dalších strojů včetně programově řízených strojů, linek a zařízení,
- provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení,
- ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, strojů, zařízení a dalších pomůcek.

Požadujeme:
- vyučení v oboru - vhodné i pro ABSOLVENTA,
- technické myšlení, zručnost, přesnost, soustředěnost,
- chuť pracovat ve směnném režimu,
- orientace ve výkresové dokumentaci.

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení a odměny,
- finanční růst,
- příspěvky na stravné,
- penzijní připojištění,
- 25 dní dovolené,
- možnost kariérního růstu.

Kontakt:
Bc. Michaela Beránková, tel. +420 778 761 551 (volat mezi 8:00 - 17:00 hodinou), e-mail: decin@jobleader.cz, osobní jednání na výše uvedené adrese mezi 8:00 - 17:00 hodinou

již byla obsazena."

ID nabídky:  368648448

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/368648448

Otevřít nabídku v samostatném okně