Shade

Agentka.cz Nymburk  Pekař/ka - cukrář/ka

Pekař/ka - cukrář/ka

07.02.2019

Společnost Sami Islami hledá nové zaměstnance na pozici Pekař/ka - cukrář/ka v lokalitě Nymburk.

Zaměstnavatel Sami Islami
Adresa pracoviště Nádražní 402
288 02 Nymburk
GEO: 50.1937717, 15.0409856
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 13 350 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi cukrář podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: výroba pizzy, tortil a pečiva, sestavování nabídky balkánských specialit a obnova nabízeného sortimentu dle sezónnosti a odpovědnost za prodej, objednávky surovin pro výrobu, skladování a expedice;
Požadujeme: znalost receptur a přípravy specialit balkánské kuchyně, dodržování hygienických standardů, komunikace s dodavateli a objednávání surovin;
Kontaktovat nás můžete osobně nebo telefonicky v době od 9:00 - 16:00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  376015360

Další nabídky práce společnosti Sami Islami