Shade

Agentka.cz Budišov  Truhlář ve výrobě a montáži nábytku

Truhlář ve výrobě a montáži nábytku

26.07.2018

Společnost ANTERIA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Truhlář ve výrobě a montáži nábytku v lokalitě Budišov.

Zaměstnavatel ANTERIA s.r.o.
Adresa pracoviště  279
675 03 Budišov
GEO: 49.2656166, 16.006883
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi truhlář průměrný
Vzdělání Nižší střední odborné
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Hledáme parťáka do našeho teamu na pozici výroba a montáž nábytku.

Kdo jsme:
- Výrobci kancelářského, laboratorního a technologického nábytku
- Fungujeme od roku 2006, jsme úspěšní a stále rosteme
- Investujeme do moderních technologií
- Vládne u nás lidský přístup a přátelská atmosféra

Je pro nás důležité že:
- Chcete pracovat, dále se rozvíjet a je pro Vás zajímavé pracovat právě u nás a nehledáte jen nouzové řešení tzv. pracovat kdekoliv
- Máte znalosti v oboru (výroba nábytku a montáž nábytku)
- Umíte jezdit autem, máte řidičský průkaz skupiny B
- Pracujete s vysokým pracovním nasazením, nebojte se, nikdo z Vás kůži nesedře. Jsme skvělá parta a nemakačenka v kolektivu nechceme, stejně jako nechceme zamračené a pořád naštvané bubáky
- Dokážete udržet přehled o vykonávané práci (víte co děláte, proč to děláte, jak to máte dělat…)

Co Vám můžeme slíbit:
- Smysluplnou práci
- Práci, kterou nebrzdí protokoly, hromada papírů k ničemu, a "pseudomanažeři", kteří si nikdy nevyzkoušeli opravdovou realitu
- Pracovní dobu, kterou si určíte Vy
- Férové a úplně normální šéfy, kteří si nepotřebují nic dokazovat
- Slušnou mzdu dle Vaší zručnosti a Vašich výsledků
- Že pokud se jede na montáž, tak drtivá většina akcí je jednodenních - návrat domů ten samý den, občas, pokud to vyžaduje situace (stane se to jen několikrát do roka) je potřeba přespat na místě montáže, pak vybíráme slušné ubytování, rozhodně ne žádné špinavé ubytovny

Náplň Vaší práce:
- Na strojní dílně zpracování plošného materiálu na formátovací pile, olepování dílců na strojní olepovačce, případně po zácviku i obsluha CNC obráběcích center
- Na ruční dílně nakovávání dílců, skládání nábytku, balení, práce s ručním nářadím
- Na montáži nakládka vyrobeného nábytku a jeho rozvoz k zákazníkům, na místě sestavení skříní do sestav, seřízení dvířek, zavěšení závěsných skříněk na zeď

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 727 947 960
Dana Volavková

ID nabídky:  376829696