Shade

Agentka.cz Vsetín  Střihači v textilní výrobě

Střihači v textilní výrobě

28.10.2019

Společnost LIPTA - TDP a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Střihači v textilní výrobě v lokalitě Vsetín.

Zaměstnavatel LIPTA - TDP a.s.
Adresa pracoviště Rokytnice 462
755 01 Vsetín
GEO: 49.3158038, 17.9743582
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 16 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

STŘIHAČI V TEXTILNÍ VÝROBĚ
Nástup možný ihned
Požadujeme: praxi ve stříhárně v textilní výrobě - práce je svým charakterem vhodnější spíše pro ženy.
Náplň práce: Stříhání v textilní výrobě, příprava vzorků
Nabízíme: stravenky
První kontakt: telefonicky na čísle: 603 842 493, e-mailem: info@lipta-tdp.cz
Ov.: 14.10.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 603 842 493
Jan Zemánek

ID nabídky:  380372992

Další nabídky práce společnosti LIPTA - TDP a.s.