Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Personalista/tka junior/ka (HR Junior Recruiter)

07.02.2018

Pracovní agentura TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Personalista/tka junior/ka (HR Junior Recruiter) v lokalitě Ostrava.

Agentura TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Další nabídky této agentury »
Adresa Alejnikovova 1822
700 30 Ostrava
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.791726, 18.242829
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 27 000 až 33 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi personalista podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace
Pracoviště: Alejnikovova 3184/5a, Ostrava - Zábřeh
Životopis zašlete na e-mail: hajduckova@tempo.cz

POŽADAVKY:
-Chuť získat zkušenosti a realizovat se v personalistice
-Kreativní osobnost s rychlou reakcí na nové podněty, orientace na výsledky
-Organizační a komunikační schopnosti
-Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
-Dokončené SŠ vzdělání
-Řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:
-Komplexní nábor zaměstnanců - aktivní vyhledávání a oslovení kandidátů, osobní pohovory
-Související organizační a administrativní práce
-Různorodá agenda spojená s potřebami společnosti, které nemusejí souviset s HR
-Pravidelná komunikace s manažerem

Zaměstnanecké výhody:
Práce pro agenturu v TOP 10, flexibilní začátek pracovní doby, notebook a mobilní telefon, služební auto i k soukromým účelům, možnost získat odměnu "zaměstnanec týdne" ve výši 10.000,- Kč.

již byla obsazena."

ID nabídky:  381283328

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/381283328

Otevřít nabídku v samostatném okně