Shade

Agentka.cz Brno  C++ Developer

C++ Developer

28.10.2019

Společnost IXperta s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici C++ Developer v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel IXperta s.r.o.
Adresa pracoviště Bidláky 837
639 00 Brno
GEO: 49.1799641, 16.605185
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi developer podprůměrný
Vzdělání Bakalářské

Další informace

První kontakt e-mailem
Náplň:
Hlavní náplní bude údržba stávajícího systému a vývoj nových vlastností. Dále podílení se na vývoji nových vlastností stávajícího systému (po zapracování) i na vývoji nových zařízení. Návrh, analýza a programování komunikačních systémů na bázi TCP/IP. Rozšiřování a podpora stávajících systémů a aplikací. Práce na mezinárodních projektech v oboru telekomunikací

Požadavky:
Znalost programování v jazyce C++
Znalost českého a anglického jazyka podmínkou
Znalost programování v jazyce Java výhodou
Znalost síťového analyzátoru Wireshark
Znalost operačního systému Linux

Nabízíme:
flexibilní pracovní doba, jazykové kurzy přímo na pracovišti, možnost práce z domova, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby), pravidelné firemní snídaně, relax room, možnost parkování pro auta i pro kola, pravidelné firmení akce

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 731 549 519
Sylva Havířová

ID nabídky:  382620928