Agentka.cz Ostrava  Vedoucí produktového oddělení v oblasti IT (informačních technologií) nebo reklamních předmětů a marketingu (OZP)

Vedoucí produktového oddělení v oblasti IT (informačních technologií) nebo reklamních předmětů a marketingu (OZP)

16.08.2019

Společnost Scenario s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí produktového oddělení v oblasti IT (informačních technologií) nebo reklamních předmětů a marketingu (OZP) v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Scenario s.r.o.
Adresa pracoviště Pohraniční 1435
703 00 Ostrava
GEO: 49.8180875, 18.2641692
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi marketingu průměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

OZP
Místo výkonu práce: Pohraniční 1435/86, 703 00, Ostrava
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail kariera@scenario.cz.

Náplň práce:
Řízení malého týmu produktových manažerů, referentů a péče o svěřený sortiment. Zodpovědnost za plnění svěřených úkolů, plnění plánů a náplně práce. Realizace obchodní politiky a úkolů delegovaných ze strany vedení společnosti. Zastřešení a řízení dodavatelské struktury.

Požadavky:
Znalost trhu informačních technologií nebo marketingu. Prokazatelné zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky, ŘP sk. B.

Výhodou:
Zkušenosti na pozici obchodního či produktového manažera či reprezentanta, znalost angličtiny.

Osobní vlastnosti:
Aktivní přístup k práci, zodpovědnost,

Zaměstnanecké výhody:
Notebook a telefon k soukromému využití.

Nástup možný ihned.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 602 516 655
Jaroslav Textoris

ID nabídky:  383401472