Shade

Agentka.cz Plzeň  Senior konstruktér

Senior konstruktér

10.08.2017

Pracovní agentura AF - Engineering s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Senior konstruktér v lokalitě Plzeň.

Agentura AF - Engineering s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Teslova 1241
301 00 Plzeň
GEO: 49.724263, 13.3363809
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Popis pracovní pozice:
Hlavní náplní pracovní pozice je práce s 3D konstrukčními programy, tvorba výrobně konstrukční dokumentace dle požadavků zákazníka. V rámci pozice je kladen důraz na komunikaci se zákazníkem a spolupráci uvnitř projektového týmu zákazníka, odpovědnost za svěřené úkoly.

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
- zkušenosti s 3D konstruováním (Catia V5, popř. jiný), zkušenost s PLM výhodou
- komunikativní znalost AJ
- ochotu učit se novým věcem
- zájem o oblast energetiky a/nebo automotive

Nabízíme:
AF je inženýrská firma - pojďte s námi pracovat pro renomované zákazníky po celém světě.
- hlavní pracovní poměr
- flexibilní pracovní doba
- zajímavou a tvořivou práci v příjemném prostředí
- po zaškolení možnost práce v zahraničí
- progresivní finanční ohodnocení
- nadstandardní firemní zázemí
- 5 týdnů dovolené
- firemní akce

Kontakt:
Ing. Lenka Hasmanová
e-mail: lenka.hasmanova@afconsult.com
tel: +420 371653559

AF - Engineering s.r.o.
Teslova 1241/5a
301 00 Plzeň
www.afconsult.com

již byla obsazena."

ID nabídky:  385273600