Agentka.cz Hradec Králové  Pracovník/-ce expedice a dokončovacích prací

Pracovník/-ce expedice a dokončovacích prací

13.02.2019

Společnost Ladislav Lamka - FERDA - ČESKÁ REKLAMNÍ POČTA hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník/-ce expedice a dokončovacích prací v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel Ladislav Lamka - FERDA - ČESKÁ REKLAMNÍ POČTA
Adresa pracoviště Dvorská 648
503 11 Hradec Králové
GEO: 50.2206535, 15.7967412
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 13 350 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

PRACOVNÍK/-CE EXPEDICE A DOKONČOVACÍCH PRACÍ
- PP na dobu neurčitou (možnost na DPČ); nástup 1. 9. 2017; pružná pracovní doba
- Náplň práce: balení palet; páskování balíků; lisování zbytkové fólie; kompletace letáků na provoze firmy
- Požadujeme: min. základní vzdělání
- V případě zájmu zasílejte životopisny na e-mail: lamka@ferda.cz, vhodní uchazeči budou následně přizváni k pohovoru

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 602 104 667
Ladislav Lamka

ID nabídky:  385689856