Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Strojírenští dělníci

17.05.2018

Pracovní agentura Comac jobs s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Strojírenští dělníci v lokalitě Nový Jičín.

Agentura Comac jobs s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Lužická 1237
741 01 Nový Jičín
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.601505, 18.015707
Úvazek třísměnný provoz
Plat 6 100 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

z:16.8.2017 a: 15.5.2018 Dohoda o pracovní činnosti - vhodné i jako "brigáda".
Požadavky: minimálně ZŠ vzdělání, zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou, ochotu pracovat ve směnném provozu, příjemné vystupování a aktivní přístup k práci
Náplň práce: obsluha výrobních strojů v automobilovém průmyslu, práce u lisu(sběr výlisků a následné skládání na paletu, správný počet atd.), čištění vylisovaných komponentů a kontrola
Výhody: Příplatky, variabilní složka
Kontakt: Adéla Hruboňová, telefonicky v době od 07:00 do 14:00 hodin na č.: 601 154 618, písemně na e-mail: adela.hrubonova@comacjobs.cz
Osobní schůzky ve dnech pondělí, středa, pátek v době od 08.00 do 14.00 hodin - v době od 12.00 do 13.00 polední pauza!

již byla obsazena."

ID nabídky:  386611712

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/386611712

Otevřít nabídku v samostatném okně