Shade

Agentka.cz Písek  Operátor výroby

Operátor výroby

24.08.2019

Společnost Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor výroby v lokalitě Písek.

Zaměstnavatel Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslová 466
397 01 Písek
GEO: 49.303557, 14.154349
Úvazek třísměnný provoz
Plat 16 700 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

CIZ (doba určitá do 31.12.2019)
Pracovní doba: třísměnný nebo i čtyřsměnný provoz - podle zařazení pracovníka ke konktrétní pracovní lince
Náplň práce: jedná se o práci na strojích vyrábějící výfuky (práce ve stoje); některé pozice vyžadují dobrou fyzickou zdatnost
Požadujeme: plnit úkoly stanovené vedoucím pracovníkem směřující k plnění výrobních ukazatelů tak, aby odpovídaly požadavkům zákazníka; dodržovat zásady standardizace práce a dle potřeb závodu vypomáhat při inventurních pracích; měřit a zaznamenávat výsledky své práce do připravených formulářů dle standardů firmy a nařízení vedoucího pracovníka ; podávat zlepšovací návrhy vedoucí ke zvýšení výkonu, zlepšení pracoviště, snížení nákladů či jiné a realizovat je
Zkušenosti ve výrobním závodě velkou výhodou.
Nabízíme: příspěvek na ubytování, závodní stravování.

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 389 820 501
Pavlína Kvíčalová

ID nabídky:  389615616