Shade

Agentka.cz Bohumín  Dílenští a servisní mechanici

Dílenští a servisní mechanici

01.05.2018

Společnost STARLIFT s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dílenští a servisní mechanici v lokalitě Bohumín.

Zaměstnavatel STARLIFT s.r.o.
Adresa pracoviště Čs. armády 184
735 51 Bohumín
GEO: 49.9068243, 18.3421101
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanici podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Požadujeme:
vyučen, SŠ výhodou se zaměřením na opravy automobilů, zemědělské techniky apod,.ŘP sk. B /ŘP obsluhy VZV - výhodou, manuální zručnost a logické myšlení, komunikativnost,orientace v technické dokumentaci, praxe v oblasti oprav autom. a zem. techniky /man.technika výhodou/, uživatelská znalost PC,časová flexibilita, samostatnost,
Pracovní náplň:
provádění oprav a údržby man.techniky /diesel, LPG, elektro/ na dílně a u zákazníků se zaměřením na opravy a údržbu motorové části, hydraulického systému a ostatních částí man. techniky
Nabízíme:
příspěvek na stravování, účast na kurzech a školeních, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnání v prosperující společnosti
Nástup možný dle dohody

KONTAKT: životipis zasílat na e-mail

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  390793984