Moment ...
Shade

Agentka.cz Praha  Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyka) Customer Advisor (Russian and English knowledge)
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyka) Customer Advisor (Russian and English knowledge)

20.09.2018

Společnost ACS Czech Republic s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyka) Customer Advisor (Russian and English knowledge) v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel ACS Czech Republic s.r.o.
Adresa pracoviště Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 200 až 30 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní


Další informace

Místo výkonu práce: Hl.m.Praha
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu czjob@conduent.com
Kontaktní osoba: paní Mariia Yatskovska
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce:
Jako specialista zákaznické/technické podpory budete zodpovědní za vstřícnou a efektivní telefonickou komunikaci se zákazníky, kteří se na Vás budou obracet s technickými dotazy týkající se chytrých telefonů, tabletů a dalších telekomunikačních zařízení. Budete zpravidla prvním kontaktem pro zákazníky volající do našeho kontaktního centra. Poskytováním technické podpory pro naše zákazníky se budete snažit o splnění jejich očekávání při každém hovoru. Jako člen týmu zákaznické/technické podpory budete vždy prezentovat společnost v pozitivním světle a vhodně vyřizovat citlivé dotazy.
Požadujeme:
Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, komunikativní znalost anglického jazyka, dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, snahu učit se. Zkušenosti z kontaktního, zákaznického centra výhodou.
Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, vstupní školení zaměřené na procesy, produkty a komunikaci. Následně pak průběžná odborná školení, příležitost profesního i osobního růstu, moderní pracoviště v Praze blízko stanice metra B.
Pracovní hodiny:
8 hodin denně, 5 dní v týdnu (postupné nástupy na směny, směny mezi 6:00 a 22:00 hod. od pondělí do neděle).
Poznámka ke mzdě:
Během 3-týdenního školení: 16200Kč/měs. Od ukončení školení do konce zkušební doby (cca. dalších 10 týdnů): 20500Kč/měs. Po ukončení zkušební doby: 22900Kč/měs. V případě povýšení do náročnějšího, více technicky zaměřeného oddělení - navýšení na 23200-24300Kč/měs. Po roce práce je možné individuální navýšení mzdy v návaznosti na roční vyhodnocení dle výsledků práce.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy.

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:


ID nabídky:  391321088

Další nabídky práce společnosti ACS Czech Republic s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Praha »

Zdroj:  Úřad práce