Shade

Agentka.cz Pardubice  Elektrikář/ka

Elektrikář/ka

04.08.2019

Společnost Synthesia, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Elektrikář/ka v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel Synthesia, a.s.
Adresa pracoviště  103
530 02 Pardubice
GEO: 50.0395715, 15.7783461
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 21 000 až 26 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrikář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Další informace

Pracovní náplň
provádí údržbářské práce dle své specializace
zajišťuje systém jakosti při údržbě výrobního zařízení
provádí převzetí a předání opravy
provádí kontrolu používaného dílenského zařízení, nářadí a přístrojů
plní úkoly uložené přímým nadřízeným pracovníkem
dbá na dodržování bezpečnostních předpisů a používání ochranných pomůcek
dodržuje pracovní a technologickou kázně při opravách
plní úkoly vyplývající z rozpisu pravidelných kontrol

Požadujeme
SO vzdělání v oboru elektro silnoproud
vyhl. 50/78 SB. § 6 do 1000V, hromosvody, obj. tř. A a B
dobrý zdravotní stav
předchozí praxe výhodou,
manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost
ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
vysoký podíl kmenových zaměstnanců (99,7 %)
příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně
teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké

již byla obsazena."

ID nabídky:  392211968