Shade

Agentka.cz Hradec Králové  Zedník/-ice

Zedník/-ice

13.02.2019

Společnost STYLBAU, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Zedník/-ice v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel STYLBAU, s.r.o.
Adresa pracoviště Pardubická 118
500 04 Hradec Králové
GEO: 50.1980542, 15.7879957
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 14 740 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zedník průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Místo výkonu práce: Pardubická č.p. 118/79, 500 04 Hradec Králové 4

ZEDNÍK/-ICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: betonářské práce, armovací práce, zdící práce, zemní práce
- Požadujeme: zkušenost se stavební výrobou
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo osobně (Po - Pá: 9:00 - 11:00).
Kontaktní osoba: Suchánek Jiří, tel.: 777 244 471 (Po - Pá: 8:00 - 15:00)

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 777 244 471
Jiří Suchánek

ID nabídky:  393010176