Shade

Agentka.cz Liberec  Operátor výroby - ozp v chráněné dílně

Operátor výroby - ozp v chráněné dílně

18.10.2017

Společnost C.S.CARGO Services a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor výroby - ozp v chráněné dílně v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel C.S.CARGO Services a.s.
Adresa pracoviště Průmyslová 595
463 12 Liberec
GEO: 50.7378973, 15.0376319
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 80 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: zpracování plastových obalů, jednoduchá manuální práci ve stoje/vsedě.
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrý zrak.
Práce je vyhrazená pro osoby zdravotně postižené
Pracovní doba: 6 - 8 hodin denně, dvousměnný provoz
Výhody: jistota a zázemí stabilní české společnosti, stravenky
Pracovní poměr na 1/2 roku.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

již byla obsazena."

ID nabídky:  395268096