Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Strojníci do výroby

14.03.2020

Společnost Pracanti s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Strojníci do výroby v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel Pracanti s. r. o.
Adresa pracoviště Zašovská 850
757 01 Valašské Meziříčí
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.4757448, 17.9802663
Úvazek třísměnný provoz
Plat 21 600 až 24 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace
STROJNÍCI DO VÝROBY
Nástup možný ihned.
Požadujeme: spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost, praxi v oboru, práce na PC.
Náplň práce: údržba a obsluha stroje, čtení výkresové dokumentace, nastavování a seřizování
stroje.
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, zálohový systém, příspěvek na dopravu, příspěvek na ubytování, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 13. plat, cafeterie).
První kontakt: telefonicky od 9:00-17:00 hodin na čísle 733 531 150, 800 400 201 (bezplatná linka), e-mailem na andrysovavm@pracanti.eu nebo osobně na adrese Mostní 51/25, Valašské Meziříčí, v čase od 9:00-17:00 hodin.
ov. 11.3.

již byla obsazena."

ID nabídky:  395293952

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/395293952

Otevřít nabídku v samostatném okně