Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9


REFERENT ODDĚLENÍ PŘESTUPKŮ na odboru správním a živnostenském Magistrátu města Liberec

18.10.2017

Společnost STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC hledá nové zaměstnance na pozici REFERENT ODDĚLENÍ PŘESTUPKŮ na odboru správním a živnostenském Magistrátu města Liberec v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC
Adresa pracoviště nám. Dr. E. Beneše 1
460 01 Liberec
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.76997, 15.05855
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 17 360 až 26 110 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Další informace
Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup je možný ihned, případně dle dohody. Aktuálně platová třída 9. se základním platovým tarifem v rozpětí 17.360,- Kč až 26.110,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe), v případě vysokoškolského vzdělání možnost zařazení do platové třídy 10, poskytnutí ostatních složek platu včetně zaměstnaneckých benefitů garantovaných kolektivní smlouvou úřadu.
Předpoklady: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky (případně i cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání nejlépe právního směru; případně i vyšší odborné nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou s podmínkou následného doplnění vysokoškolského vzdělání (viz zákon č. 250/2016 Sb., který v § 111 určuje požadavky na oprávněnou úřední osobu, která " ... musí mít vysokoškolské vzdělání nejméně v magisterském studijním programu v oboru právo na vysoké škole v České republice. Nemá-li oprávněná úřední osoba vzdělání podle věty první, musí mít vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu v jiné oblasti a prokázat odbornou způsobilost zkouškou provedenou u Ministerstva vnitra ..."); základní přehled o trestním a přestupkovém právu, znalost fungování justice a veřejné správy; dobrá úroveň komunikačních schopností, zejména při kontaktu s problémovými klienty; samostatnost, schopnost zvládat stresové situace; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office). Uvítáme praxi při výkonu správních činností, v právní oblasti nebo ve veřejné správě - není podmínkou. Místo je vhodné též pro osoby se zdravotním postižením splňující uvedené požadavky.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů do výběrového řízení je dne 26. října 2017.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  395302144

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/395302144

Otevřít nabídku v samostatném okně

Další nabídky práce společnosti STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC

Zdroj:  Úřad práce