Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9


Referent silničního správního úřadu na odboru dopravy magistrátu města liberec

18.10.2017

Společnost STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC hledá nové zaměstnance na pozici Referent silničního správního úřadu na odboru dopravy magistrátu města liberec v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC
Adresa pracoviště nám. Dr. E. Beneše 1
460 01 Liberec
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.76997, 15.05855
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 810 až 28 320 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent průměrný
Vzdělání Vyšší odborné
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace
Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup je možný ihned, případně dle dohody. Platová třída 10. v tarifním rozpětí 18.810,- Kč až 28.320,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) a poskytnutí dalších složek platu po zapracování včetně zaměstnaneckých výhod garantovaných kolektivní smlouvou.
Předpoklady: Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce.
Požadavky: vysokoškolské, příp. i vyšší odborné vzdělání v dopravním nebo příbuzném technickém oboru (např. dopravní stavby); znalost příslušných zákonných norem; orientace v základních předpisech platných pro veřejnou správu; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office); řidičský průkaz skupiny B. Výhodou je získání zvláštní odborné způsobilosti pro správní rozhodování a dozorové činnosti v silničním hospodářství. Místo je vhodné též pro osoby se zdravotním postižením splňující uvedené požadavky.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 6. listopadu 2017.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  395302400

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/395302400

Otevřít nabídku v samostatném okně

Další nabídky práce společnosti STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC

Zdroj:  Úřad práce