Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika


Referent silničního správního úřadu na odboru dopravy magistrátu města liberec

18.10.2017

Společnost STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC hledá nové zaměstnance na pozici Referent silničního správního úřadu na odboru dopravy magistrátu města liberec v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC
Adresa pracoviště nám. Dr. E. Beneše 1
460 01 Liberec
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.76997, 15.05855
Úvazek , jednosměnný provoz
Plat 18 810 až 28 320 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent průměrný
Vzdělání Vyšší odborné
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace
Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup je možný ihned, případně dle dohody. Platová třída 10. v tarifním rozpětí 18.810,- Kč až 28.320,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) a poskytnutí dalších složek platu po zapracování včetně zaměstnaneckých výhod garantovaných kolektivní smlouvou.
Předpoklady: Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce.
Požadavky: vysokoškolské, příp. i vyšší odborné vzdělání v dopravním nebo příbuzném technickém oboru (např. dopravní stavby); znalost příslušných zákonných norem; orientace v základních předpisech platných pro veřejnou správu; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office); řidičský průkaz skupiny B. Výhodou je získání zvláštní odborné způsobilosti pro správní rozhodování a dozorové činnosti v silničním hospodářství. Místo je vhodné též pro osoby se zdravotním postižením splňující uvedené požadavky.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 6. listopadu 2017.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  395302400

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/395302400

Otevřít nabídku v samostatném okně

Další nabídky práce společnosti STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC

Zdroj:  Úřad práce