Shade

Agentka.cz Liberec  Konstruktér přípravků

Konstruktér přípravků

03.02.2018

Společnost DTZ Liberec s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Konstruktér přípravků v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel DTZ Liberec s.r.o.
Adresa pracoviště U Věže 149
460 01 Liberec
GEO: 50.772642, 15.045876
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

Pracovní náplň:
- navrhování přípravků pro ohýbání, tváření a obrábění kovů
- navrhování transportních a manipulačních přípravků
- tvorba výrobní výkresové dokumentace
Požadujeme:
- vzdělání ÚSO strojírenství nebo v podobném oboru
- praxe vítána, vhodné však i pro absolventy
- znalost programu Solid Edge vítána
- MS Office (především Excel)
- aktivní a pozitivní přístup
- samostatnost a flexibilita
Nabízíme:
- nástupní plat: od 20 000 Kč - 50 000 Kč/měsíc dle zkušeností
- příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů
- firemní vzdělávání

již byla obsazena."

ID nabídky:  396643840