Shade

Agentka.cz Liberec  Údržbář - řidič

Údržbář - řidič

31.05.2019

Společnost Alexandr Kendik hledá nové zaměstnance na pozici Údržbář - řidič v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Alexandr Kendik
Adresa pracoviště Myslivecká 349
460 07 Liberec
GEO: 50.7687119, 15.0488378
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 280 až 26 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi údržbář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: údržba budov + zástup za řidiče na rozvoz zboží
Požadavky: manuální zručnost, ŘP sk. B
Hlásit se telefonicky nebo se hlásit osobně na údržbě v pracovních dnech po - pá 7.00-15.00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  397545728

Další nabídky práce společnosti Alexandr Kendik

Další nabídky práce v lokalitě Liberec »