Shade

Agentka.cz Kozomín  Specialisté obsluhy lakovací linky

Specialisté obsluhy lakovací linky

01.05.2018

Společnost METMO s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Specialisté obsluhy lakovací linky v lokalitě Kozomín.

Zaměstnavatel METMO s.r.o.
Adresa pracoviště Kozomín
GEO: 50.2368187, 14.371115
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Místo pracoviště:
- Zdibsko 614, Klecany 250 67/ později Zeleneč/Nehvizdy

Prvotní kontakt:
- e-mail: marika.pancakova@metmo.com
- tel.: 606 043132 Po-Pá od 08:00 do 16:30

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
- podpora vývoje metody lakování od prototypů po masovou produkci
- manuální lakování prototypů včetně testování lakování
- podpora při nastavení a instalaci nové lakovací linky
- účast na setkáních s dodavateli lakovací linky
- spolupráce s týmem kvality a výrobního procesu
Požadujeme:
- zkušenosti z obsluhy práškové lakovny - podmínkou
- SŠ vzdělání technického/strojního zaměření - podmínkou
- chuť pracovat na vývoji a zájem o dlouhodobou spolupráci
- zájem učit se novým věcem
- pečlivost, odpovědnost, spolehlivost
- anglický jazyk - výhodou
- řidičský průkaz B - výhodou
Nabízíme:
- práci v rozšiřujícím se týmu, možnost seberealizace
- práci na hlavní pracovní poměr
- prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
- místo pracoviště: Zdibsko 614 - Klecany, v průběhu roku 2018 Zeleneč u Prahy/Nehvizdy

již byla obsazena."

ID nabídky:  399437312