Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Přípravář vozidel - pomocné servisní práce v autosalonu peugeot

04.06.2018

Společnost ŠUDOMA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Přípravář vozidel - pomocné servisní práce v autosalonu peugeot v lokalitě Kožichovice.

Zaměstnavatel ŠUDOMA s.r.o.
Adresa pracoviště Žďárského 197
674 01 Kožichovice
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.2020347, 15.9022286
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace
Náplň práce:
- příprava nových a ojetých vozidel, péče o skladová vozidla - mytí a drobná údržba
- pomocné práce v servisní dílně - mytí, vysávání vozidel po servisu, provádění autokosmetických prací
- provádění drobných údržbových a úklidových prací v areálu společnosti
- zajišťování služby Pick-Up Servis - odvoz vozidla od zákazníka za účelem servisu a jeho vrácení po provedené opravě zpět
Požadujeme:
- výuční list
- ŘP sk. B, ŘP sk. C výhodou
- praxe v oboru technického zaměření
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
Nabízíme:
- zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí stabilní společnosti

Kontakt: Šudoma Jan, tel.: 568 840 890, e-mail: sudoma@sudoma.cz
Upřednostňujeme první kontakt e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  399592960

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/399592960

Otevřít nabídku v samostatném okně