Agentka.cz Plzeň  Specialista kvalifikace zařízení jaderných elektráren

Specialista kvalifikace zařízení jaderných elektráren

01.05.2018

Společnost Rizzo Associates Czech, a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Specialista kvalifikace zařízení jaderných elektráren v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel Rizzo Associates Czech, a. s.
Adresa pracoviště Vejprnická 663
318 00 Plzeň
GEO: 49.7429432, 13.3343119
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Náplň práce:
- Hodnocení jaderných i nejaderných zařízení na základě inspekcí, zkoušek a výpočtových modelů
- Hodnocení seizmické odolnosti jaderných elektráren
- Návrhy konkrétních konstrukčních řešení a úprav
- Zpracování vstupních údajů k provedení kvalifikace zařízení na seizmickou odolnost
- Tvorba výstupních technických zpráv a kvalifikační dokumentace
- Aktivní spolupráce s provozovateli jaderných elektráren a dodavateli zařízení, vedení technických jednání včetně obhajoby před dohlížejícími orgány
- Uplatnění inženýrských metod vycházejících z platných mezinárodně uznávaných kodifikovaných postupů

Požadavky:
Vzdělání, odborné znalosti a zkušenosti:
- VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na jadernou energetiku
- Znalosti zařízení jaderných elektráren a konstrukce reaktoru.
- Termodynamika, mechanika tekutin, přenos tepla, kvantová a jaderná fyzika, nestacionární procesy v reaktorech.
- Znalost norem a předpisů v oblasti jaderné energetiky Ukrajiny a mezinárodních standardů v oblasti kvalifikace zařízení.
- Znalost prostředí jaderných elektráren s reaktory typu VVER, zejména na Ukrajině
- Znalost metody GIP-VVER
- Znalost práce s MS Office a tvorby databází zařízení
Jazyková znalost:
- anglický jazyk slovem i písmem na vysoké úrovni
- ruský jazyk slovem i písmem na vysoké úrovni
- český jazyk slovem i písmem na vysoké úrovni
- znalost ukrajinského jazyka výhodou

Osobnostní předpoklady:
- schopnost samostatné tvůrčí práce s vysokým pracovním nasazením
- schopnost týmové spolupráce
- pečlivost, smysl pro detail
- schopnost dotahovat úkoly do konce
- ochota k průběžnému sebevzdělávání
Další požadavky:
- řidičský průkaz skupiny B,
- časová flexibilita, ochota cestovat do zahraničí, zejména na Ukrajinu
- způsobilost a ochota pracovat v náročném prostředí jaderných elektráren
- autorizace vítána
Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí
- práce v atraktivním oboru s dlouhodobou perspektivou
- různorodá činnost se širokým oborovým rozsahem
- možnost členství v mezinárodních inženýrských asociacích, aktivní zapojení do inženýrských komunit
- spolupráce se vzdělávacími institucemi (podpora výuky na technických VŠ, zadávání odborných prací)
- zapojení do významných mezinárodních projektů
- možnost seberealizace a další profesní rozvoj
- individuální pracovní podmínky a ohodnocení
- pracovní smlouva na dobu určitou
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- nástup možný ihned

Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis:

ID nabídky:  399790592