Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Pracovníci na mytí vozidel a pomocné práce na servise automobilů

24.11.2017

Společnost AUTOKOM, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovníci na mytí vozidel a pomocné práce na servise automobilů v lokalitě Zlín.

Zaměstnavatel AUTOKOM, spol. s r.o.
Adresa pracoviště třída Tomáše Bati 406
763 02 Zlín
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.2147582, 17.6201855
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocné práce podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: mytí osobnícj vozidel, pomocné práce na servise, pneuservise, náplň práce není obsluha manipulačních vozíků
Požadavky: ŘP sk. "B", bezúhonnost, spolehlivost
Výhody: příspěvek na stravování

již byla obsazena."

ID nabídky:  399923712

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/399923712

Otevřít nabídku v samostatném okně

Další nabídky práce společnosti AUTOKOM, spol. s r.o.