Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Pomocné zámečnické a vzduchotechnické práce

03.03.2018

Společnost PROSPEKTA AIR s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocné zámečnické a vzduchotechnické práce v lokalitě Nový Jičín.

Zaměstnavatel PROSPEKTA AIR s.r.o.
Adresa pracoviště  143
741 01 Nový Jičín
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.5943251, 18.0135356
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

z: 8.12.2017 a: 1.3.2018 Požadavky: ŘP sk. B, manuální zručnost, výhoda - praxe s montážními pracemi.
Náplň práce: výroba a montáž stavebně zámečnických výrobků a vzduchotechniky.
Kontakt: Ing. Nora Bilíčková, telefonicky ve dnech Po až Pá v době od 09:00 do 14:00 hodin na č.: 604 652 017, písemně na email: info@prospekta-air.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  401915904

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/401915904

Otevřít nabídku v samostatném okně

Další nabídky práce společnosti PROSPEKTA AIR s.r.o.