Agentka.cz Praha  Databázový specialista / analytik se specializací pro business intelligence řešení

Databázový specialista / analytik se specializací pro business intelligence řešení

05.05.2019

Společnost SOFTIM.CZ spol. s r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Databázový specialista / analytik se specializací pro business intelligence řešení v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel SOFTIM.CZ spol. s r. o.
Adresa pracoviště Modřanská 621
143 00 Praha
GEO: 50.016077, 14.4029659
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 47 828 až 60 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi analytik průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - Aktivní

Další informace

MVP: Modřanská č.p. 621/72, Modřany
Kontakt: Hnízdil Karel, e-mail: zivotopis@softim.cz
Náplň práce: vývoj a správa business intelligence řešení (DWH, ETL, OLAP) pro české i mezinárodní klienty.
Požadavky:
- pokročilá znalost tvorby T-SQL dotazů
- pokročilá znalost BI na technologii MSSQL, analytické myšlení
- český a anglický jazyk komunikativně (B2)

již byla obsazena."

ID nabídky:  403366144

Další nabídky práce společnosti SOFTIM.CZ spol. s r. o.

Další nabídky práce v lokalitě Praha »