Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

01.05.2018

Společnost Centrum Paraple, o.p.s. hledá nové zaměstnance na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Centrum Paraple, o.p.s.
Adresa pracoviště Ovčárská 471
108 00 Praha
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.080796, 14.506682
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné

Další informace
kontakt emailem
Náplň práce:
Stanete se součástí týmu, který podporuje klienta v jeho úsilí dosáhnout maximální míry soběstačnosti. Budete doprovázet klienta v náročné životní situaci a působit jako case manager. Stanete se součástí týmu, který vede socioterapeutické skupiny. Budete poskytovat poradenství a konzultace klientům a jejich blízkým.
Požadavky:
" Profesionálně pojímaný lidský vztah ke klientům
" Aktivní přístup, schopnost sebereflexe, samostatnost, zodpovědnost
" Vzdělání dle požadavků zákona o sociálních službách
" Praktická znalost standardů kvality sociálních služeb
" Zkušenost v case managementu či v práci s cílovou skupinou výhodou
Systém benefitů formou Cafeterie, závodní stravování, sick days, kurzy angličtiny, firemní akce, 5 týdnů dovolené.

již byla obsazena."

ID nabídky:  404161280

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/404161280

Otevřít nabídku v samostatném okně