Agentka.cz Dolní Benešov  Elektromechanik do výroby (a na výjezdy)

Elektromechanik do výroby (a na výjezdy)

29.09.2018

Společnost ARMATURY Group a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Elektromechanik do výroby (a na výjezdy) v lokalitě Dolní Benešov.

Zaměstnavatel ARMATURY Group a.s.
Adresa pracoviště Nádražní 129
747 22 Dolní Benešov
GEO: 49.9225109, 18.1170968
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 23 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektromechanik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracovní náplň:
- Repase servopohonů
- Montáž, údržba, opravy a seřizování pohonů s armaturami
- Drobné průmyslové elektroinstalace
- Práce ve dvousměnném provoze s pracovními výjezdy k našim zákazníkům

Požadujeme:
- SŠ technická, elektrotechnická
- Orientace v technických výkresech a elektroschématech
- odbornou způsobilost danou vyhl. 50, §6 a výše
- Praxe min. 1 rok v oblasti seřizování a nastavování pohonů armatur, nebo jejich úprav
- Spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přistup k práci

Nabízíme:
- Stabilní práci v perspektivní firmě.
- Náborový příspěvek ve výši 15.000,- Kč
- Příznivé pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
- Nadstandardní benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný telefonní program)

již byla obsazena."

ID nabídky:  406013184