Agentka.cz Praha  Revizor/-ka filiální revize - mobilní pozice

Revizor/-ka filiální revize - mobilní pozice

10.07.2009

Společnost Kaufland Česká republika v.o.s. hledá nové zaměstnance na pozici Revizor/-ka filiální revize - mobilní pozice v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Kaufland Česká republika v.o.s.
Adresa pracoviště Pod višňovkou 1661
140 00 Praha
GEO: 50.030116, 14.453049
Úvazek plný, neurčeno
Plat 25 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání, znalost NJ výhodou, minimálně 2 roky profesní praxe v revizní či provozní oblasti, schopnost analytického myšlení, komunikativní dovednosti, dobrá znalost práce s PC, flexibilitu (mobilní pozice-časté cestování), ŘP sk. B, bezúhonnost.

Vaším úkolem bude:
Provádění revizních činností na filiálkách – kontrola dodržování obecně závazných, zákonných i vnitřních předpisů z hlediska minimalizace inventurních ztrát, bezpečného a hospodárného zacházení s majetkem a zajištění kapitálu, správnosti a návaznosti procesů, dodržování stanovených postupů, účast na vytváření obsahu a činnosti filiální revize, provádění mimořádných revizí, kontrola provádění inventur.

Nabízíme:
zázemí prosperující zahraniční společnosti, zajímavou a samostatnou práci v dynamickém kolektivu, možnost profesního růstu, odpovídající mzdové ohodnocení, samostatnost při řešení pracovních úkolů, firmení vozidlo i k soukromému užívání

šifra: FIL_REV

Kontakt:
Kaufland Česká republika v.o.s.
Pod višňovkou 1661 / 25
140 00 Praha
Česká republika
fax: 241 471 527
e-mail: personal@kaufland.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  40611072