Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Finanční manažer - projektu "Flexibilně do práce v Ústeckém kraji", reg. č.: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_010/0000039

21.01.2018

Společnost Úřad práce České republiky hledá nové zaměstnance na pozici Finanční manažer - projektu "Flexibilně do práce v Ústeckém kraji", reg. č.: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_010/0000039 v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky
Adresa pracoviště Mírové náměstí 3129
400 01 Ústí nad Labem
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.660126, 14.038773
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 20 450 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Místo výkonu práce: Krajská pobočka ÚP ČR v Ústí nad Labem - Oddělení projektů EU.
Hlavní náplň činnosti:
Pracovník je odpovědný za finanční řízení projektu, za sestavování rozpočtu, tvorbu finančního plánu a nastavení vnitřních kontrolních mechanismů.
Provádí kontrolu formální správnosti účetních dokladů a kontrolu čerpání finančních prostředků projektu.
Zodpovídá za úplnost a správnost účetních dokladů. Řídí čerpání finančních prostředků projektu tak, aby bylo efektivní, hospodárné a v souladu se stanovenými cíli.
Provádí pravidelný monitoring stavu rozpočtu a kontroluje čerpání prostředků v rámci jednotlivých projektových aktivit.
Sleduje finanční rizika projektu a odpovídá za jejich řízení.
Na základě získaných informací vypracovává podklady k finanční části pravidelných monitorovacích zpráv pro poskytovatele dotace.
Dále připravuje podklady pro přehledové zprávy (výstupy) o realizaci projektu.
Zabezpečuje přenos informací směrem k nadřízeným orgánům, spolupracuje při kontrolách projektu.
Spolupracuje při poskytování odborného poradenství a konzultací zaměstnavatelům (zaměstnávání účastníků projektu, realizace projektových aktivit).
V případě potřeby pracovník navrhuje změny a opatření k odstranění problémů, které brání
v dosažení cílů projektu.
Na realizaci těchto změn a opatření se aktivně podílí.
Koordinuje a kontroluje práci členů realizačního týmu, kteří zpracovávají finanční podklady. Dle potřeby iniciuje svolání členů realizačního týmu a případně vede porady.
Řídí se pokyny Projektového manažera a poskytuje mu veškerou součinnost nutnou při realizaci projektu.
Kvalifikační a další požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním nebo magisterském programu
- výborná uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- samostatnost, schopnost týmové práce, spolehlivost, pečlivost, iniciativa, odolnost vůči stresu, tvůrčí přístup a schopnost rychle se učit a poznatky aplikovat v praxi, časová flexibilita
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup: 1. března 2018
- místo výkonu: Ústí nad Labem
- pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu dočasně nepřítomné státní zaměstnankyně (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, nejdéle však na dobu 3 let)
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 24. ledna 2018 včetně na e-mailovou adresu: blanka.kavalirova@uradprace.cz
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

již byla obsazena."

ID nabídky:  406328832

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/406328832

Otevřít nabídku v samostatném okně