Shade

Agentka.cz Ždánice  Zahradník/ce

Zahradník/ce

28.01.2018

Společnost Nykos, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Zahradník/ce v lokalitě Ždánice.

Zaměstnavatel Nykos, a.s.
Adresa pracoviště  71
281 63 Ždánice
GEO: 50.002295, 14.97746
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 19 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zahradník podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

První kontakt:
Beranová Daniela, tel.: 702 208 250 od 8 do 16:30 hod,
e-mail: daniela.beranova@mariuspedersen.cz

Náplň práce:
údržba zeleně, sekání trávy, úklid listí a prořez stromů

Požadavky:
- zdravotní způsobilost
- trestní bezúhonnost
- smysl pro zodpovědnost
- řidičský průkaz sk. B výhodou

Pracovní doba:
5:30 - 14 hod a 14 - 22 hod.

Zaměstnanecké výhody:
možnost získání oprávnění na obsluhu motorové pily, strojních sekaček, fasování pracovních a ochranných pomůcek, drogerie atd., diety 80-110 Kč/den.

již byla obsazena."

ID nabídky:  407314944