Agentka.cz Boskovice  Odborný prodejce koupelnového zařízení a doplňků

Odborný prodejce koupelnového zařízení a doplňků

28.01.2018

Společnost EKO - DOMOV s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Odborný prodejce koupelnového zařízení a doplňků v lokalitě Boskovice.

Zaměstnavatel EKO - DOMOV s.r.o.
Adresa pracoviště Sokolská 1235
680 01 Boskovice
GEO: 49.4918859, 16.6575334
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodejce podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Práce s PC

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Možno absolvent/ka.
Požadujeme: seriozní vystupování, komunikativnost, vstřícný přístup k zákazníkům, samostatnost a ochotu učit se novým věcem, základní dovednosti při práci na PC - obsluha emailu a práce s obrázky.
Náplň práce: odborné poradenství při výběru zboží - odborné zaškolení zajištěno, tvorba nabídek dle požadavků zákazníků, prodej a expedice zboží vč. fakturace a příjmu hotovostních plateb, sledování trhu s nabízenými artikly, odborná „reklamní“ publikace článků a inzertních nabídek, obsluha „e-shop“ systému - vyřizování objednávek, zadávání nového zboží.
První kontakt e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  407328512

Další nabídky práce společnosti EKO - DOMOV s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Boskovice »