Agentka.cz Olomouc  Bankovní makléř specialista, poradce, expert, dealer

Bankovní makléř specialista, poradce, expert, dealer

02.02.2018

Společnost Petr Valenta hledá nové zaměstnance na pozici Bankovní makléř specialista, poradce, expert, dealer v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel Petr Valenta
Adresa pracoviště Erbenova 270
779 00 Olomouc
GEO: 49.595633, 17.242558
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 50 000 až 100 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi poradce nadprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Pracoviště: Erbenova č.p. 270/2, Olomouc.

Pracovní náplň: Komunikace s klienty a s obchodními partnery, vedení obchodních jednání.

Co požadujeme: Praxe min. 5 let v oboru bankovnictví nebo pojišťovnictví nebo investiční poradenství. Orientace na finančních trzích. Časovou flexibilitu, loajalitu. Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič. Obchodní a komunikační dovednosti. Vysokoškolské vzdělání v ekonomickém oboru výhodou.

Co nabízíme: Firemní telefon, notebook, možnost firemního automobilu. Vlastní asistentku a kancelář. Nadstandardní finanční ohodnocení. Volnou pracovní dobu. Prostor pro seberealizace a kariérní růst.

CV včetně motivačního dopisu zasílejte POUZE na email lepsipracecz@gmail.com.

již byla obsazena."

ID nabídky:  407852032