Agentka.cz Litomyšl  Geodet / projektant dopravních staveb a objektů

Geodet / projektant dopravních staveb a objektů

15.06.2018

Společnost IDProjekt s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Geodet / projektant dopravních staveb a objektů v lokalitě Litomyšl.

Zaměstnavatel IDProjekt s.r.o.
Adresa pracoviště Sokolovská 94
570 01 Litomyšl
GEO: 49.87807, 16.297092
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi projektant podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

NÁPLŇ PRÁCE: samostatné projektování pozemních komunikací a objektů, inženýrská činnost, autorské dozory, geodetická zaměření mapových podkladů pro projektování, vytyčování dopravních staveb a mostů, inženýrská geodézie
POŽADAVKY: ŘP skupiny B
NABÍZÍME: PP na dobu určitou, po zapracování a získání zkušeností možná změna PP na dobu neurčitou, zvláštní prémie, služební vozidlo, stravenky
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

již byla obsazena."

ID nabídky:  408086528

Další nabídky práce společnosti IDProjekt s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Litomyšl »