Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Vedoucí posunu + pomocné práce

01.05.2018

Společnost ONIVON a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí posunu + pomocné práce v lokalitě Chrudim.

Zaměstnavatel ONIVON a.s.
Adresa pracoviště Průmyslová 90
537 01 Chrudim
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.956004, 15.780471
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 až 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocné práce podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Další informace
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Průmyslová 90, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Práce vedoucího posunu je zhruba 20% pracovní náplně. Zbylých 80% je práce všeho druhu, obsluha VZV, obsluha zahradní techniky, úklid zeleně, stěhování, opravy mechanizace, v zimě údržba komunikací, stavební práce, atd. (údržba mechanizace)
POŽADAVKY: ŘP sk. B, C, T.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na dopravu do zaměstnání, na stravování, příspěvek za věrnost ve firmě po 5,10,15 letech, prémie na Vánoce.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle kdykoliv nebo na e-mailové adrese.

již byla obsazena."

ID nabídky:  408615168

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/408615168

Otevřít nabídku v samostatném okně