Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Senior účetní (m/w)

09.02.2018

Společnost PRESSOL Tschechien s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Senior účetní (m/w) v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel PRESSOL Tschechien s.r.o.
Adresa pracoviště Nepomucká 1729
326 00 Plzeň
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.723563, 13.400973
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 35 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání Bakalářské

Své životopisy v českém a německém jazyce a motivační dopisy zasílejte na e-mailovou adresu:
martin.kadanik@pressol.com

Společnost PRESSOL Tschechien, s.r.o. hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici senior účetní.
Požadujeme:
. znalost účetní a daňové problematiky
. VŠ vzdělání ekonomického směru (minimálně bakalářské), praxe v účetnictví podmínkou
. velmi dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem podmínkou (denní komunikace se
zahraničními kolegy a vedením společnosti), dobrá znalost anglického nebo francouzského jazyka
výhodou
. zkušenosti s informačním systémem Oracle EBS výhodou, zájem o informační systémy
. pokročilá znalost MS Office (Word, Excel)
. spolehlivost, pečlivost, odpovědnost
. pozitivní přístup k práci, ochota cestovat (příležitostné zahraniční pracovní cesty několikrát v roce)
Náplň práce:
. postupné zapracování do všech denních činností účetního oddělení s cílem podpory kolegů
v účetním oddělení při řešení nestandardních situací a možnost jejich zastupování
. podpora a zastupování hlavního účetního v jeho činnostech
. příprava a zpracování měsíčních výkazů DPH, komunikace s daňovou kanceláří
. zpracování účetních odpisů majetku, závěrkové operace a příprava veškerých podkladů na audit
účetní závěrky, komunikace s auditory
. spolupráce na inventuře zásob a majetku
. spolupráce na vedení účetnictví a účetní závěrce zahraničních společností v Německu, Itálii a
Švýcarsku – komunikace s daňovými kancelářemi
. měsíční reporting finančních výsledků pro celou skupinu, spolupráce na konsolidaci účetních
výkazů, tvorba reportů pro vedení společnosti
. kalkulace vnitropodnikových cen, jejich kontrola a úpravy
Nabízíme:
. práci v mezinárodní společnosti v menším kolektivu
. hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
. odpovídající platové ohodnocení: 35.000 – 40.000 Kč
. místo výkonu práce: Plzeň
. pracovní doba 7:00 – 15:30 h (s možností flexibilní úpravy dle potřeb zaměstnance)
. týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, firemní jazyková výuka
. možnost stravování v blízké kantýně, popř. využití firemní kuchyňky
. nástup možný od 3/2018

již byla obsazena."

ID nabídky:  409009152

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/409009152

Otevřít nabídku v samostatném okně