Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Dělník/-ice - pomocné stavební práce

01.05.2018

Společnost Pa & Lu stav s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dělník/-ice - pomocné stavební práce v lokalitě Nové Město nad Metují.

Zaměstnavatel Pa & Lu stav s.r.o.
Adresa pracoviště Nové Město nad Metují
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.3445622, 16.1514707
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 12 200 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: bourací práce na budovách, pozemních stavbách a přesun stavebního materiálu; příprava pro pokládku dlažeb - nošení lomového kamene, obrub, zámkové dlažby a dalšího stavebního materiálu; kompletace gabionových košů včetně přípravy výplně z lomového kamene.
Požadavky: zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, podmínkou vlastní doprava do místa výkonu práce - Nové Město nad Metují, parcelní číslo 686/38 a 686/39.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: palu.stav@gmail.com

již byla obsazena."

ID nabídky:  409398528

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/409398528

Otevřít nabídku v samostatném okně