Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Obsluha vrtných souprav, stavební dělníci - práce speciálního zakládání

28.02.2018

Společnost KELLER-speciální zakládání, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha vrtných souprav, stavební dělníci - práce speciálního zakládání v lokalitě Vsetín.

Zaměstnavatel KELLER-speciální zakládání, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Nádražní 649
755 01 Vsetín
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.335578, 17.993936
Úvazek turnusové služby
Plat 100 až 150 Kč
Nabízený plat je pro profesi stavební dělníci podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

OBSLUHA VRTNÝCH SOUPRAV, STAVEBNÍ DĚLNÍCI - PRÁCE SPECIÁLNÍHO ZAKLÁDÁNÍ
Požadujeme: ŘP sk. B, praxe výhodou, poslupné zaškolení
Náplň práce: Obsluha vrtných souprav, injektážních stanic, práce na stavbách speciálního zakládání. Práce po-pá na stavbách v rámci celé ČR.
Nabízíme: Dobré výdělkové možnosti, nadstandardní pracovní vybavení, sociální podmínky s kvalitním ubytováním během pracovního týdne a jistota v perspektivní zahraniční firmě. 5 týdnů dovolené.
První kontakt: telefonicky na čísle: 602 290 696 nebo e-mailem office.praha@kellergrundbau.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  411482368

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/411482368

Otevřít nabídku v samostatném okně