Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Elektromontér - práce ve výškách

01.05.2018

Společnost BKP - stavební stroje s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Elektromontér - práce ve výškách v lokalitě Slatiňany.

Zaměstnavatel BKP - stavební stroje s.r.o.
Adresa pracoviště Švermova 874
538 21 Slatiňany
Zobrazit na mapě »
GEO: 49.9174542, 15.8205729
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 27 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektromontér podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Švermova 874, Slatiňany
NÁPLŇ PRÁCE: Montáže, demontáže a opravy věžových jeřábů a stavebních výtahů, práce ve výškách.
POŽADAVKY: Vyčen v oboru elektrikář, ŘP sk. B.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

již byla obsazena."

ID nabídky:  412294656

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/412294656

Otevřít nabídku v samostatném okně

Další nabídky práce společnosti BKP - stavební stroje s.r.o.