Agentka.cz Praha  Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

02.01.2019

Společnost Tomáš Zupka hledá nové zaměstnance na pozici Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Tomáš Zupka
Adresa pracoviště Freyova 1
190 00 Praha
GEO: 50.1022002, 14.5030406
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 13 350 až 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocníci podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

místo výkonu práce: Freyova 1/12, Vysočany
V případě zájmu o zaměstnání zasílejte životopis na tomas@hotel-pivovar.cz

Požadavky: flexibilita, spolehlivost, samostatnost, odpovědný přístup
Náplň: úklidové a pomocné práce v ubytovacím zařízení. Hlavním předmětem pracovní činnosti je generální úklid pokojů, chodeb a přilehlých prostor.

již byla obsazena."

ID nabídky:  412674048

Další nabídky práce společnosti Tomáš Zupka

Další nabídky práce v lokalitě Praha »