Moment ...

Agentka doporučuje

Cílené kampaně
pro zaměstnavatele
celá Česká republika

Obchodní zástupce
Zdeněk Stach - Praha 9

Dělník kovovýroby- režijní práce

15.03.2018

Společnost TREVOS a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Dělník kovovýroby- režijní práce v lokalitě Turnov.

Zaměstnavatel TREVOS a.s.
Adresa pracoviště  34
511 01 Turnov
Zobrazit na mapě »
GEO: 50.5700733, 15.1811532
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 17 000 až 21 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace
Náplň práce:
Kompletace kovových dílů pro montáž svítidel
Kontrola hotových výrobků
Evidence výroby
Obsluha jednoduchých strojů
Příprava a úklid pracoviště
Pod vedením zkušeného pracovníka

Požadujeme:
Základní vzdělání
Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Spolupracovníka s chutí učit se novým věcem
Spolehlivého kolegu se zájmem o vykonávanou práci
Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
Zázemí české stabilní výrobní společnosti
Práci v moderních prostorách
Zaškolení a zaučení na danou pracovní pozici
Odpovídající finanční ohodnocení
Firemní akce pro zaměstnance – vánoční večírek, firemní oslavy, dny pro zaměstnance
Benefity: 5 týdnů dovolené! více volna v době překážek na straně zaměstnance, příspěvek na stravování, závodní jídelna v prostorách společnosti, příspěvek na penzijní pojištění, Flexi pass, očkování proti chřipce, slevy na výrobky,…
Možnost odborného růstu a osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, školení,…

Nástup možný IHNED

již byla obsazena."

ID nabídky:  413328640

Adresa nabídky: http://www.agentka.cz/cz/nabidka/413328640

Otevřít nabídku v samostatném okně